Benimaks - Logopeda Łódź | O nas
15510
page-template-default,page,page-id-15510,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

BENIMAKS – LOGOPEDA

Sieć gabinetów BENIMAKS powstała w 2014 roku. Właścicielką jest neurologopeda, logopeda ogólny i medialny oraz terapeutka ręki – Julita Dawidowicz.

Gabinet przy ul. Bosmańskiej mieści się w niezwykle malowniczej części Łodzi – na Rudzie Pabianickiej, tuż obok pięknego kompleksu Stawów Stefańskiego, a także w bliskim sąsiedztwie centrum handlowego Port Łódź. Zajęcia odbywają się tu w klimatyzowanym, oryginalnie urządzonym, nowoczesnym, obszernym pomieszczeniu (ok. 25 m2), gdzie można się odprężyć na miękkich pufach, a także podczas zabaw położyć na ciepłej podłodze, wyłożonej wykładziną.

W przytulnej poczekalni przed gabinetem znajdują się bufet, toaleta oraz wyjście do ogrodu. W oczekiwaniu na zajęcia można poczytać gazety, pooglądać filmy, skorzystać z darmowego internetu (Wi-Fi) lub po prostu pospacerować po ogrodzie.

Gabinet przy ul. Moniuszki to niezwykle klimatyczne, kameralne pomieszczenie, w którym puszysty dywan, miękka kanapa i lawendowa kolorystyka tworzą wyjątkowo przytulną atmosferę. Gabinet ten znajduje się na parterze pięknej, zabytkowej Willi Meyera. Podczas zajęć Bliscy Pacjentów mogą usiąść w hallu na wygodnych sofach lub przespacerować się ulicą Piotrkowską, korzystając z szerokiej oferty gastronomicznej i usługowej Śródmieścia.

Do obu gabinetów wchodzi się w ochraniaczach na obuwie, dzięki czemu zawsze jest czysto. Szeroka gama nowoczesnych pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim przesympatyczne terapeutki zapewniają bardzo urozmaicone zajęcia oraz wyjątkową skuteczność terapii.

onas1
onas2