Nasza kadra

Pani Julita_BW

Julita Dawidowicz – mgr filologii angielskiej (spec. językoznawstwo, pedagogika), neurologopeda, logopeda ogólny oraz medialny, wokalistka. Specjalistka z zakresu neurologopedii i emisji głosu. Certyfikowana terapeutka ręki, posiada również certyfikat ukończenia kursu psychografologii. Praktyka na szpitalnych oddziałach neurologicznych, rehabilitacyjnych, ZOL, a także w szkołach, przedszkolach, specjalnych ośrodkach wychowawczych. Prywatnie dumna i kochająca mama dwóch synków:)

Pani Joanna_BW

Joanna Skorupińska – mgr filologii polskiej (spec. pedagogika, językoznawstwo), pedagog, logopeda ogólny i medialny, certyfikowany terapeuta ręki. Wieloletnie doświadczenie w terapii pacjentów z dysleksją. Praktyka w wielu placówkach oświatowych, głównie z dziećmi. Od wielu lat również aktywny nauczyciel. Prywatnie mama córki i syna:)

Pani Malwina_BW

Malwina Kuśmierczak – pedagog opiekuńczo-wychowawczy, psychopedagog, oligofrenopedagog i neurologopeda. Również nauczyciel dyplomowany. Od 15 lat związana z państwową placówką specjalną. Na co dzień prowadzi indywidualne zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze z osobami głęboko wielorako niepełnosprawnymi. Posługuje się polskim językiem migowym. Prywatnie kochająca żona i mama dwojga dzieci:)

Pani_Krystyna_BW

Krystyna Przybył – pedagog, logopeda, surdologopeda z 20 letnim doświadczeniem.   Przeprowadza diagnozę i terapię dzieci i młodzieży z opóźnionym i zaburzonym rozwojem mowy, problemami w przetwarzaniu słuchowym oraz trudnościami w czytaniu i pisaniu. Pracuje w Zespole Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Jest providerem metody Neuroflow Aktywny Trening Słuchowy. Wykonuje specjalistyczną diagnozę korowego przetwarzania bodźców słuchowych, które są podstawą nauki mówienia, czytania i pisania. Wspiera terapię dzieci metodą Neuroflow ATS on – line. Wolny czas lubi spędzać z rodziną i psem. Interesuje się filmem i teatrem.

Pani Klaudia_BW

Magda Maria Janczewska – absolwentka psychologii i logopedii z audiologią Uniwersytetu Łódzkiego. Doświadczenie nabywała podczas praktyk na oddziale neurologicznym oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Obecnie współpracuje z Młodzieżowym Ośrodkiem Socjoterapii oraz kontynuuje kształcenie na Uniwersytecie na kierunku pedagogika. Do głównych zainteresowań należą prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży oraz wspomaganie pacjentów dotkniętych chorobami i zaburzeniami na tle neurologicznym. W ramach relaksu eksperymentuje w kuchni podczas pieczenia ciast i babeczek:)

Marian_Kurowski

Marian Kurowski – opiekun medyczny oraz sanitariusz. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywa na oddziałach szpitalnych oraz świadcząc pomoc domową osobom niesamodzielnym, niepełnosprawnym, po udarach. Każdemu Pacjentowi oddaje cząstkę swojego serca, z życzliwością i empatią dba o to, by Jego Podopieczni byli zadowoleni, nakarmieni i zadbani. Prywatnie niepoprawny romantyk i miłośnik spacerów brzegiem morza:)

Pani_Eliza_BW

Eliza Chuda – Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie pracuje w Wojewódzkim Zespole ZOZ Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Należy do Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii- Oddział Łódź. Doświadczenie zdobywa przez pracę z pacjentami dorosłymi z zaburzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi, geriatrycznymi. Pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach. Specjalizuje się w masażu tkanek głębokich, terapii punktów spustowych oraz kinesiotapingu. Propaguje zdrowy styl życia, poza uprawianiem sportu relaksuje się w kuchni gotując pysznie, a przede wszystkim zdrowo.